17874077083686637.jpg

1. Co je to koučink?

Koučink je druh terapie (nikoliv psychoterapie) pro psychicky zdravé osoby. Jedná se o metodu osobního rozvoje, která působí jako prevence úzkostí, depresí a syndromu vyhoření.

Kouč Vám nebude radit, ale bude vám pokládat správné otázky, které vám pomohou vidět vaši situaci z nových perspektiv, objevit v sobě to nejlepší a najít nejvýhodnější řešení. Vztah kouče a koučovaného je založený na naprosté důvěře. Kouč je nejen podporujícím, ale hlavně kvalifikovaným partnerem na vaši cestě z bodu, kde jste teď do bodu, ve kterém si přejete být. Díky této vysoce efektivní metodě budete mít jasno v tom, co chete a stanovených cílů dosáhnete mnohem rychleji. 

2. Kdy vyhledat kouče?

Kdykoliv cítíte, že potřebujete ve svém životě změnu k lepšímu. Jednou jsem u jednoho kolegy četla, že ,,koučink je jako

sex - dokud to nezkusíš, tak si nedokážeš představit, jaké to je.''

S dovolením si tedy frázi půjčuji. Je to tak. Popis vám trochu napoví, ale ty opravdové přínosy musíte poznat sami. Vyzkoušejte. Jen prosím nezapomeňte, že koučink je proces, proto z jednoho sezení hodně nepoznáte. 

3. Jaká témata koučuju?

Specializuji se na téma sebedůvěry, jelikož mám vlastní zkušenost s tím, jak moc nám nedostatek sebelásky a sebevědomí kazí život. 

 

Jindy s klienty/klientkami vytvořím tým, který pracuje nad velkými životními změnami jako jsou: změna životního stylu, odchod z nefungujícího vztahu, nalezení svého poslání, změna zaměstnání, skoncování se špatnými návyky atd.

S klientkami vytváříme plány pro jejich byznys i osobní život, aby tyto oblasti zůstávaly v rovnováze.

Mých služeb můžete využít i ,,jen'' pro duševní hygienu,

kdy je velice praktické si popovídat s někým nezaujatým.

4. Jaký jsem kouč?

Jsem empatická a přátelská, ale když bude potřeba, položím vám nepříjemnou otázku, nebo řeknu slovo ,,prdel''.

Pro klienty jsem rovnocenný partner, nestavím se do pozice té ,,lepší, šťasnější a chytřejší''. Nejsem guru osobního rozvoje, ale při své práci ze sebe vydávám opravdové maximum energie, zkušeností, znalostí a upřímně prožívám s klienty každý úspěch i neúspěch.

IMG-8027.JPG
unnamed-3.jpg

5. Proč se stát mým klientem/ klientkou?

 

1. Protože jste taky racionální, rádi pracujete efektivně

a esoterika není váš směr. Hledáte kouče, který se nenazval ze dne na den koučem, ale má patřičné vzdělání, praxi, supervizi

a životní zkušenosti.

2. Jde mi o výsledky a ty nejlepší výsledky mají klienti, se kterými pracuji dlouhodobě. Můj stystém měsíčních balíčků je výhodný pro obě strany. 

 

3. Po každém koučování dostanete kromě jasných úkolů

i zápis. To chci taky.

4. Sama jsem ušla pořádný kus cesty ke štěstí. Neovládám tedy jen teorii, ale vše jsem s vyzkoušela poctivě v praxi. :-) 

5. Dbám na etický kodex kouče a všechny zásady koučování.

Na prvním sezení vám ukážu svůj certifikát a podepíšeme koučovací smlouvu. Zároveň se nebojím dělat si věci po svém. Na základě zkušeností z klienty jsem vytvořila vlastní autorské techniky, které používám.